تهران بگ فیلتر - غبارگیر صنعتی برادران شاهمرادی

از انواع بگ فیلتر صنعتی چه می دانید؟

از انواع بگ فیلتر صنعتی چه می دانید؟

اشتراک گذاری :

5/5 - (1 امتیاز)

در کارخانه های مختلف مانند خطوط تولید سیمان، آهک، نفت و پتروشیمی و حتی غذا و دارو، زباله سوزی، کارخانه خشک کردن مواد، کارخانه های زغال سنگ و … گازهایی در محیط پخش می شود که همراه این گازها مقدار بسیار زیادی غبار نیز ایجاد می گردد که گاهی مسموم هستند. انواع مختلف بگ فیلتر صنعتی و غبارگیر کیسه ای برای رفع این آلودگی ها مورد استفاده قرار می گیرند.

انواع مختلف بگ فیلتر صنعتی

  • غبارگیر کیسه ای
  • سیکلون و مولتی سیکلون
  • فن سانتریفیوژ
  • اسکرابر

فن سانتریفیوژ

فن های سانتریفیوژ بیشترین استفاده را در موارد مختلف دارند. در این فن ها، هوا از بخش پروانه به سمت پره ها حرکت کرده و انرژی جنبشی آن زیاد می شود. این انرژی جنبشی قبل از ورود به بخش discharge به انرژی فشاری تبدیل شده و در نتیجه فشار هوا بالا می رود.

نحوه کارکرد انواع فن سانتریفیوژ:

فن سانتریفیوژ دارای یک شکل استوانه ای است که از تعدادی تیغه که بر روی پروانه قرار دارند تشکیل شده است. در این فن سانتریفیوژ زاویه ورود و خروج هوا 90 درجه می باشد. در فن سانتریفوژ هوا از قسمت پروانه به بخش پره ها حرکت می کند و این امر موجب می شود که انرژی جنبشی افزایش یابد و در هنگام خروج به انرژی فشاری تبدیل شده و این امر باعث ایجاد فشار زیاد می شود. اگرچه حجم هوای خروجی از فن سانتریفیوژ نسبت به فن آکسیال کمتر است اما از فشار بیشتری برخوردار است و جریان هوای با ثبات ایجاد می کند.

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق این سایت متعلق به فیلترسازی برادران شاهمرادی میباشد. © - طراحی سایت و سئو سایت توسط افق وب

مشاوره رایگان

09336518841

پشتیبانی و فروش در واتس اپ